www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz
levandule

VÝROBA A ZPRACOVÁNÍ LEVANDULE

NABÍDKA LEVANDULOVÝCH VÝROBKŮ

Levandulové výrobky vyrábíme a nabízíme v široké nabídce. Nyní nabízíme přes 50 položek různých výrobků z levandule z rozličných oblastí výroby a zpracování. Neustále je co vymýšlet, proto naši nabídku stále rozšiřujeme.

ZAKÁZKA NA LEVANDULOVÉ VÝROBKY

Levandulové výrobky jsme schopní vyrobit i na zakázku dle přání zákazníka. Po domluvě vyrobíme různé druhy levandulových výrobků tradičních, netradičních i hodně neznámých. Levanduli kombinujeme s jakoukoliv další surovinu, kterou si zákazním zadá. Na dostupnosti vstupního produktu závisí doba výroby jednotlivých druhů a ta se s nedostupností základní suroviny samozřejmně prodlužuje. U vonných levndulových olejíčků, sprejů a difuzérů je nutné počítat s vývojem, testováním a uvedením na trh asi s pěti měsíci, než se nový druh těchto výrobků dostane k zákazníkovi, který dal poptávku. Doba výroby se může prodloužit i v sezóně, která je tradičně na výrobu olejíčků časově vytížená. Výroba levandulových dekorací není už tak časově náročná, jako je tomu právě u vonných olejíčků nebo dalších tekutých vůní. U výroby dekorací záleží na dostupnosti grafického návrhu. Pokud si zákazník realizuje svůj grafický návrh na levandulové výrobky, zakázka je zpravidla zpracována v co nejkratší době. Když zákazník grafickou podobu výrobku nedodá, tak se doba dodání nepatrně prodlouží. Vše záleží na domluvě a naší časové vytíženosti.

Pokud máte zájem o spolupráci, prosím dejte nám zprávu emailem uvedeným v kontaktu.

VÝROBA LEVANDULOVÝCH VÝROBKŮ

Levanduli a vstupní suroviny k výrobě využíváme hlavně ze svých zdrojů, až pokud si s naší produkcí nevystačíme, tak využíváme suroviny tuzemské, které nejsou naší produkcí. Pokud se jedná o velmi netradiční vstupní surovinu pro náše pásmo, jsme nuceni použít i produkty, které nejsou tradiční pro naši krajinu. Jedná se například o květy, tropické ovoce a citrusy, které se u nás nepěstují a potřebujeme je také využít jako druhou surovinu v kombinovanci s levandulí.

Pokud máte zájem o spolupráci, prosím kontaktujte nás emailem uvedeným v kontaktu.

UMĚLECKÁ TVORBA S NÁMĚTEM LEVANDULE

Naše levandulové obrázky a grafika na výrobcích jsou originál a ručně malované. Tradičně také malujeme keramiku, sklo a textil. Do naší speciální nabídky v této kategorii patří třeba nádherné kraslice s levandulovým vzorem.

levandule

ZPRACOVÁNÍ LEVANDULE

Levanduli zpracováváme čerstvou i sušenou. Čerstvou levanduli zpracováváme jen v sezóně květu. Určitě ale nejpoužívanějším materiálem jsou sušené levandulové květy.

VONNÁ VÝROBA Z LEVANDULE

Naše levandulové vůně přidáváme do různých vonných výrobků jako jsou vonné olejíčky, svíčky, mýdla a vůně do skříně. Okolo levandulových vůní se koná převážná část naší výroby. Nabízíme několik základních vůní z levandule. Máme v nabídce silné a těžké vůně ty jsou zemitější a jemné vůně jsou svěží a lehké.

TEXTILNÍ VÝROBA Z LEVANDULE

Sušenou levanduli používáme k výrobě vonných pytlíčků do skříně sloužící k odpuzení molů. Další využití naše sušená levandule má v textilních vonných dekoracích. Nevyrábíme jen textilní dekorace s náplní levandule, ale i s přídavkem jiných vonných náplní. Náš textilní materiál k výrobám a k šití má i design a vzor levandule.

levandule

 

VÝROBA DEKORACÍ Z LEVANDULE

Dekorace s motivem levandule vyrábíme z různých materiálů jako je dřevo, kov, textil, sklo a keramika. Jak již bylo zmíněno tyto výrobky ručně malujeme, ale využíváme i laserovou reprodukci k potiskování námi malované a připravené grafiky na různý materiál.

 

 

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY
JAK NAKUPOVAT
VELKOOBCHOD
MAPA STRÁNEK
REFERENCE
ČASTÉ DOTAZY
FACEBOOK
NEWSLETTER
VÝROBA
PRODEJ
DOPRAVA
SLEVA
AUTORSKÝ ZÁKON
GDPR / OCHRANA ÚDAJŮ
EET / EVIDENCE TRŽBY
OBCHODNÍ PODNÍNKY
   

Dnes je: čtvrtek 18. srpna 2022 01:21:04 hodin.

Copyright © 2020 • Všechna práva vyhrazena • webdesignér studio PaJa

www.levandulovavune.cz