www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz
levandule

JAK NAKUPOVAT V E-SHOPU www.levandulovavune.cz

levanduleOtevřete E-shop.

levanduleVyberte si položku v e-shopu.

levanduleVámi požadované kusy navolte do objednávkového políčka. Pokud chcete udělat nějaké změny můžete si přidat nebo ubrat kusy.

levandulePokud budete chtít vědět více informací o zboží, klikněte na tlačítko, které se nachází u každě položky a po rozkliknutí se zobrazí detailní informace o konkrétním výrobku.

levandulePro návrat zpět z detailních informací o výrobku použite "zpět" ve Vašem prohlížeči.

levandulePři tomto kroku si zkontrolujte obsah vybraných položek, může se stát, že položky se vynulují, takže je třeba položky znovu zadat.

levandulePokud budete chtít vybrané položky smazat, použíjte tlačítko "vymazat". Tím se vymaže celý obsah navoleného košíku.

levanduleJestliže chcete před odesláním znát celkovou částku vybraného zboží, použíte tlačítko "mezisoučet". Zobrazí se celková částka za vybrané zboží i s cenou za poštovné, balné a dopravu. Cena je konečná, nejsme plátci DPH.

levandulePro návrat zpět z mezisoučtu použite "zpět" ve Vašem prohlížeči.

levandulePři tomto kroku si zkontrolujte obsah vybraných položek, může se stát, že položky se vynulují, takže je třeba položky znovu zadat.

levanduleJestliže je Váš výběr konečný a jste s vybranými položkami a cenou spokojení, vyplňte požadované dodací údaje.

levanduleMusí být vyplněné všechny údaje, kromě poznámky a fakturační adresy.

levanduleZvolte tlačítko "objednat".

levandulePokud jste nevyplnili požadované údaje objednávka se neodešle.

levandulePokud jste vyplnili všechny údaje správně, Vaše objednávka je uzavřená a odeslaná. O úspěšném odeslání Vás bude informovat povrzující věta. Potvrzení objednávky také přijde na Vámi uvedený email.

levandulePo tomto kroku je objednávka závazná.

levanduleJestliže jste se ještě po tomto kroku rozhodli, že objednávku z zajéhokoliv důvodu nechcete doručit, můžete celou nebo část objednávky stornovat v odkazu "storno objednávky", který se nabídne na stránce. Po odeslání storna se všemi údaji je objednávka nebo část objednávky zrušená.

levanduleInformujte nás mailem uvedeným v kontaktu naší firmy pokud si nejste jistí správným odesláním objednávky.

levanduleInformujte nás mailem o chybě odeslání pokud nepřijde na Váš email potvrzení objednávky, pravděpodobně došlo k chybě a objednávka nebyla odeslána správně.

levanduleJestli si zvolíte zboží, které je označené, že není v nabídce, nebude Vám dodáno.

levanduleNabídka v eshopu může být sezónní nebo do vyprodání zásob, v tomto případě Vás budeme neprodleně kontaktovat emailem, že zboží nemůže být dodáno.

levanduleZboží a výrobky z eshopu www.levandulovavune.cz si můžete objednat i přímo mailem uvedeným v kontaktu naší firmy. Při objednávce mailem prosím vždy uvádějte vybranou položku, počet kusů, jméno, celou adresu, kontektní email a způsob pladby. Způsob platby je dobírkou nebo předem převodem na účet.

 

 

 

levandule

 

 

 

 

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY
JAK NAKUPOVAT
VELKOOBCHOD
MAPA STRÁNEK
REFERENCE
ČASTÉ DOTAZY
FACEBOOK
NEWSLETTER
VÝROBA
PRODEJ
DOPRAVA
SLEVA
AUTORSKÝ ZÁKON
GDPR / OCHRANA ÚDAJŮ
EET / EVIDENCE TRŽBY
OBCHODNÍ PODNÍNKY
   

Dnes je: středa 17. srpna 2022 23:42:45 hodin.

Copyright © 2020 • Všechna práva vyhrazena • webdesignér studio PaJa

www.levandulovavune.cz