www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz www.ruzenky.cz
levandule

BLOG A CO SE DĚJE NOVÉHO V ROCE 2022 ...

 

 

levandule

OMEZENÍ POHYBU JE I OMEZENÍ PRODEJE

29.3.2020

Rušíme veškeré prodejní akce a prezentace. Buhužel musíme zrušit všechny velikonoční prezentace , jarmarky a farmářské trhy. Kvůli omezení pohybu a mimořádnému opatření, kterým vláda po vyhlášení stavu nouze omezila až na výjimky volný pohyb a pobyt osob a to kvůli vývoji pandemie koronaviru v České republice. Pořadatelé kulturních akcí reagují na dnešní nouzový stav a ruší kulturní akce a slavnosti sami. Moc nás tato situace mrzí, protože jsme se na Velikonce těšili a už od ledna jsme se připravovali a máme krásné velikonční kraslice a další velikonoční a jarní výrobky. Za nás jen buzerace!

 

ROUŠKY A PANDEMIE COVID-19

24.3.2020

Od 19. března 2020 jsou všechny osoby povinny mít ochranný prostředek dýchacích cest na všech místech kromě svého bydliště. My na tuto situaci reagujeme a v textilní výrobě pozastavujeme šití vonných pytlíčků a dalších dekorací a spouštíme výrobu ochranných textilních roušek. Metráž a materiál využíváme veškerý co máme. Šijeme pro dospělé i pro děti.

levandule

 

ZRUŠENÍ JARNÍCH BŘEZNOVÝCH SLAVNOSTÍ

18.3.2020

Kvůli vyhlášené karanténě jsou zrušené všechny kulturní akce a shromáždění. Bohužel musíme zrušit březnovou účast na všech slavnostech jara a předvelikonočních akcích, které jsme měli právě v březnu rezervované. S lítostí tuto zprávu oznamujeme všem zákazníkům, kteří se už na nás na náš nový sortiment těšili. Budeme sledovat situaci, jak se vše bude vyvíjet a o všem Vás budeme hned informovat. V našem e-shopu připravujeme aktuální podrobné fotografie a můžete si vybírat a objednávat co se Vám líbí a co potřebujete.

 

levandule

KARANTÉNA

17.3.2020

Vláda vyhlásila karanténu pro celé Česko s účinností od půlnoci z neděle na pondělí 16. března, ještě nevíme co to bude do budoucna znamenat pro www.levandulovavune.cz. Všechny aktuální informace naleznete v tomto blogu. Budeme doufat, že vše brzy bude vpořádku. Ale situace zatím nevypadá nikterak "hezky".

 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

1.3.2020

Máme tu další svátek a to je 8.března Mezinárodní den žen zkratkou MDŽ, který si žádá aspoň drobnou pozornost. Takže pánové nezapomeňte a ženě kupte růžičku a nebo naši vůničku! Vyberte si v našem e-shopu. Nabízíme vůně z růží a levandulí i vůně s přáním. Jako drobnost určitě ideální. Pokud k naší vůni koupíte navíc aspoň jednu růži v květinářství, určitě máte ideální pozornost. Dáte najevo ženě, že Vám není lhostjná. Přece jen stačí zájem a to potěší!

levandule

 

VYRÁBÍME, VYRÁBÍME A VYRÁBÍME

26.2.2020

Příprava na novou sezónu na sto procent. Šijeme textilní pytlíčky, připravujeme nové výrobky a realizujeme aktuální nápady. Rozhodně jsou však v popředí Velikonoční svátky, takže i s výrobou musíme upřednostnit velikonoční sortiment. Malujeme velikonoční kraslice s levandulí, ale také i s dalšími krásnými vzory, ale ty jsou hlavně na zakázku. Celý rok jsme shromažďovali výfuky z vajíček, takže na nedostatek materiálu určitě trpět nebudeme. Schází nám pouze čas. Nová sezóna začne už v polovině března, takže malujeme, malujeme a malujeme. Ať máme co pěkného a zajímavého nabízet.

levandule

 

www.olejickyeshop.cz

NOVÉ NELEVANDULOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

levandule

- otevřeny nové nelevandulové webové stránky - pro někoho kdo nemá rád levanduli a přesto by si přál koupit naše výrobky, jsme nově zřídili webové stránky s olejíčky a vůněmi bez přidání levandule www.olejickyeshop.cz

 

NOVÁ GRAFIKA

16.1.2022

Začátek nového roku a nové sezóny chce určitě i nový kabát starým výrobkům. Rádi obměňujeme grafiku a vzory. Takže hned prezentujeme letošní první krásný návrh na vůně, potisk hrníčků a textilií. Další návrhy s levandulí jsou v přípravě a jakmile budou hotové hned se pochlubíme. V našem týmu je velmi talentovaná umělkyně, která kreslení a malování miluje. Takže se určitě máte do budoucna na co těšit!

levandule

 

UŽ TO POMALU ZAČNE, ALE JEŠTĚ PŘEDSEVZETÍ

4.1.2022

Pohoda svátků pomalu končí a už zase začínáme myslet na práci. Plány, změny, inovace a tak dáte ... Ale ještě nesmíme zapomenout na pracovní předsevzetí na rok 2022. Náš tým se shodl na jednom:

"Pracovat vždy na sto procent, poctivě a být vždy o krok napřed. Milovat svou práci a být za ni vděčný, i když je to někdy tvrdý chléb. Ale myslet i na odpočinek, protože to pak tvůrčí můza a inspirace přijde bez přemlouvání a práce o to víc těší."

levandule

 

levandule

NOVÉ ZAČÁTKY 2022

1.1.2022

Všem zákazníkům, kolegům, známým a rodině přejeme do Nového roku jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů!

 

KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ

23.12.2021

... užijte si hlavně pohodu a relax!

levandule

 

 

 

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY
JAK NAKUPOVAT
VELKOOBCHOD
MAPA STRÁNEK
REFERENCE
ČASTÉ DOTAZY
FACEBOOK
NEWSLETTER
VÝROBA
PRODEJ
DOPRAVA
SLEVA
AUTORSKÝ ZÁKON
GDPR / OCHRANA ÚDAJŮ
EET / EVIDENCE TRŽBY
OBCHODNÍ PODNÍNKY
   

Dnes je: čtvrtek 18. srpna 2022 00:47:48 hodin.

Copyright © 2020 • Všechna práva vyhrazena • webdesignér studio PaJa

www.levandulovavune.cz